fbpx

Tule õppima Kõrgemasse Usuteaduslikku Seminari!

 
Miks valida Usuteaduslik Seminar?
  1. Praktiseerivad õppejõud: Meie õppejõudude praktiline kogemus ja pühendumus tagavad kvaliteetse akadeemilise kogemuse ning praktilise õppe lähenemise, mis valmistab sind ette reaalseteks väljakutseteks koguduses ja maailmas.
  2. Laialdased õppimisvõimalused: Pakume mitmekesiseid õppeaineid, mis kajastavad kristliku teoloogia erinevaid aspekte, alates piibliteadusest ja kirikuajaloost kuni eetika ja juhtimiseni. Lisaks on sul võimalus osaleda praktikumides ja praktikal, kus saad rakendada õpitud teadmisi reaalsetes olukordades.
  3. Kogukonna tugi: Meie kogukond on avatud ja toetav, pakkudes sulle mitte ainult akadeemilist tuge, vaid ka vaimulikku juhendamist ja mentorlust.
  4. Tulevikuväljavaated: Lõpetades Usuteadusliku Seminari, oled sa valmis mitmekesisteks teenimisvõimalusteks kirikus, hariduses, sotsiaaltöös, misjonitöös ja paljudes teistes valdkondades.

Liitu meiega ja astu samm lähemale oma kutsumusele, sest alati on midagi veel! Vaata lähemalt meie bakalaureuse- ja magistriprogrammide kohta.

Pakume ka kahele EKB liidu pastorile täies mahus stipendiumi õpingute katmiseks.

Rohkem infot bakalaureuse programmi kohta.
Rohkem infot magistriprogrammi kohta.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi