fbpx

Sihtasutus Sõbralt Sõbrale infokiri 2024

Sihtasutus Sõbralt Sõbrale infokiri 2024

Ostes Sõbralt Sõbrale kauplustes, annetades puhtaid ja korras asju, tulles vabatahtlikuks nii kauplustesse või sihtasutusse ning toetades sihtotstarbeliste annetustega, oled osa heategevuslikust Sõbralt Sõbrale ringlusest ning ulatad käe abivajavatele lastele ja peredele ning toetad noorte vaimset tervist ja peresuhteid.

Kui mõni töövaldkond sind eriliselt kõnetab, saad seda rahaliselt toetada SA Sõbralt Sõbrale kontole ülekannet tehes ja lisades selgitusse märksõna (Hoolime Koos, nõustamine, Narva lastetuba vms).

Saaja:
Sihtasutus Sõbralt Sõbrale,
EE742200221024680175.

Sihtasutus Sõbralt Sõbrale infokiri 2024vajuta siia
Previous slide
Next slide

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi