fbpx

Ühes Vaimus kutsutud

Ühes Vaimus Kutsutud

EKB liidu 2024. aasta teema on “Ühes Vaimus kutsutud”. Pakume liidu juhtide ja Seminari õppejõududega kogudustele seitset videot, mis aitavad lahti mõtestada, mida see tähendab. Üks lugu ja üks kutsumine, üks Issand ja üks Jumal, üks Vaim ja üks ristimine ning lõpuks ka üks ihu. Videotes oleme kasutanud eri põlvkondade inimesi, mehi ja naisi. Usume, et Jumal kõnetab meid, kui me üksteist kuulame.

Neid kümmekond minutit pikki videosid võib vaadata koos koguduse jumalateenistuse keskkonnas, kodugruppides või kogukonnas ning miks mitte omaette kodus või perega. Videote eesmärk on toetada koosmeelt ja ühist identiteeti meie liidu kogudustes ning lahti mõtestada Ef 4:1-6 teksti. Samuti loodame, et selle kaudu jutustame ühist lugu, mida kogudustena nähtavaks elame.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi