Misjonikonverents
with Kommentaare pole

EKB liidu selle aasta motolause on “Kasvame Jumala Väes!” Usume, et kui Jumala Vaim meid täidab, siis ta ka läkitab. Seepärast kutsume Sind misjoniteemalisele sügiskonverentsile, kus saad järgi kaaluda enda läkitust ja v/Vaimustust ning kogeda Jumalat värskel viisil. Kui Jumal küsib: “Keda ma läkitan, kes meilt läheks?”, siis mida Sa vastad? Kava ja registreerimine allpool (veel …)

Piibli uue tõlke ühispöördumise allkirjastamine
with Kommentaare pole

Eesti Kirikute Nõukogu, Eesti Piibliseltsi ja rahvastikuministri algatusel kirjuti täna, 30. septembril Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumis (selles hoones tegutses aastatel 1633-1828 trükikoda, kus trükiti 1739. aastal esimene eestikeelne Piibel) alla ühispöördumisele Eesti rahva poole seoses Piibli uue tõlke ettevalmistamise ja väljaandmisega. (veel …)

Suurim venekeelne kogudus
with Kommentaare pole

Kalju kirikus kooskäiv Vene Betaania Kogudus tähistas pühapäeval, 20. septembril, 110. aastapäeva. Koguduse elujõulisuse üheks tunnuseks on erinevate põlvkondade esindatus. Aastapäevateenistusel laulis nii suur laste ja teismeliste koor kui noorteansambel ning segakoor. Koguduse pastor on Stepan Maerko. (veel …)

Allika uus pastor
with Kommentaare pole

Tallinna Allika Baptistikoguduse uueks pastoriks seati pühapäeval, 20. septembril, Kaarel Väljamäe (39).
Allika kogudus koguneb EKB Koguduste Liidu majas, kus tegutseb ka Kõrgem Usuteaduslik Seminar.

Oleviste 70
with Kommentaare pole

EKB Liidu suurim kogudus, Oleviste, tähistas 20. septembril 70. aastapäeva.
1950 nôukogude vôimu survel liideti 8 kogudust vanasse, purunenud akendega, keskaegsesse katedraali. Erineva taustaga koguduslikest liikumistest pärit inimesed on Jumal sulatanud elujõuliseks koguduseks. (veel …)

Vanematekogu alustas
with Kommentaare pole

Teisipäeval, 8. septembril, valis Nuutsakul kogunenud liidu vanematekogu oma tööd juhtima pastor Joosep Tammo ja vanematekogu aseesimeheks pastor Gunnar Kotieseni. Liidu presidendi ettepanekul valiti peasekretäriks Christopher-Andre Kontus ning lisaks temale uude liidu juhatusse Erki Tamm ja Peeter Tamm (ametikoha järgi), Meelis Kibuspuu, Einike Pilli ja Sven-Joonatan Siibak.
(veel …)