Meego Remmel valiti EBF-i asepresidendiks
with Kommentaare pole

Endine EKB Koguduste Liidu president, Meego Remmel, valiti Euroopa Baptistiliidu (EBF) asepresidendiks. (veel …)

Mähe kirik sai risti
with Kommentaare pole

1939. aastal valminud ja juba 1940. aastal natsionaliseeritud Mähe Baptistikoguduse kiriku torni tõsteti taas rist.
EKB Koguduste Liidu president, Erki Tamm, ütles oma kõnes: “Maailmas on mõned väga tugeva mõjuväljaga sümbolid. (veel …)

Eesti EKB Koguduste Liidu visioon…

… on olla:
Jeesust järgiv,
inimesi armastav,
Jumala väes ja Sõnas kasvav liikumine.

Suhted olulisemad struktuurist
with Kommentaare pole

Viljandis 11. septembril kogunenud piirkonnajuhtide kokkusaamisel leidis taas kinnitust, et EKB Koguduste Liidus on struktuurist olulisemad omavahelised suhted.

Piirkonna pastorid kohtusid Raplas
with Kommentaare pole

EKB Liidu Harjumaa ja Kesk-Eesti piirkonna pastorid kohtusid 24. augustil Rapla Vabakoguduse palvelas, võttes osa ka koguduse iganädalasest ülitusõhtust. (veel …)

22. augustil kohtumine Külvi Maisoviga
with Kommentaare pole

EEKB Koguduste Liidu naistetöö juhatus kutsub kõiki tegusaid naisi 22. augustil 2017 kell 18.30 Keila Baptisti Kogudusse (Haapsalu mnt 10), kohtuma Külvi Maisoviga.