Koostöö Whittieri kogudusega jätkub
with Kommentaare pole

Juulikuu lõpus külastas EKB Liitu Whittieri (WACC) koguduse 15-liikmeline delegatsioon.
Koostöö Kalifornias tegutseva kogudusega ulatub 20 aasta taha (veel …)

Suvefestivali avas peaminister
with Kommentaare pole

Keilas toimuva suvefestivali “Kõige tähtsam” avas peaminister Jüri Ratas, kes saabus festivalile koos oma isa Rein Ratasega. Peaminister kõneles baptistide suurkujust, misjonärist vangide ja pidalitõbiste keskel, Adam Podinist, (veel …)

Adam Podini mälestusõhtu
with Kommentaare pole

Seminari sõprade klubi kutsub esimese rektori Adam Podini mälestusõhtule “Ühest inimesest sõltub palju”

29. juunil kell 20:00-21:30 Harjumaa muuseumis, Linnuse 9, Keila.
EKB Liidu suvefestivali raames

(veel …)

Nelipüha mõju tänapäeval
with Kommentaare pole

Kui Nelipühal langes Püha Vaim apostlite ja teiste kokku kogunenud usklike peale, siis need kes neid kõnelemas kuulsid, olid jahmunud ja küsisid, et mida see küll tähendama peaks.
Sama võime küsida endilt ka tänapäeval. (veel …)

Mehed palvetasid 800aastat tähistavas Avispea külas
with Kommentaare pole

Sel sügisel 800 aastat esmamainimisest tähistava Avisepea küla keskuseks on kogudusehoone, kus peale jumalateenistuste kõik küla suuremad kogunemised aset leiavad ja mida juhib pastor Eerek Preisfreund juba 22 aastat. (veel …)

Rakke kogudus sai uued ruumid
with Kommentaare pole

Rakke kogudus sai peale 16 aastat taas kiriku.
Kogudus käis peale pühakoja pôlengut (veel …)