Kõrgem Usuteaduslik Seminar jätkab Tallinnas
with Kommentaare pole

Kõrgem Usuteaduslik Seminar, mis 1990. aastast Tartus tegutsenud, avas Tallinnas uued ruumid, kus nüüdsest õppetegevusega jätkatakse. Neljapäeval, 14. novembril osalesid seminari taasavamise 30. juubeli pidustustel hulgaliselt külalisi, kelle hulgas ka haridusminister Mailis Reps, rahvastikuminister Riina Solman ning Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.
(veel …)

Üksteist õnnistades jõuame Eestimaa inimesteni
with Kommentaare pole

Ajalooliseks võib pidada viie konfessiooni osalusel toimunud Eesti Läkitus kogunemist. Luteri (EELK), nelipühi (EKNK), metodisti (EMK), adventisti (AKEL) ja EKB Koguduste Liidu osalusel toimunud koguduste rajamisele keskendunud kogunemine toimus 1. novembril Tallinnas. (veel …)