Tõnu Paju Otepääl tagasi
with Kommentaare pole

See oli rôômupäev Otepää Palveränduri koguduses – 9. augustil ônnistati pastoriametisse Tônu Paju, kes abikaasa Ritaga on aastaid hiljem Tallinnast Otepääl tagasi. (veel …)

Herkis Roosimaa on EKB Liidu noorim pastor
with Kommentaare pole

Hiiumaa Kristliku Misjonikoguduse uueks pastoriks õnnistati 2.augustil Herkis Roosimaa (25), kes kevadel lõpetas Kõrgema Usuteadusliku Seminari. Senine pastor ja koguduse rajaja, Timo Lige, on siirdumas koos abikaasa Monikaga teenima Toronto Eesti Baptisti Kogudust. (veel …)

Sven-Joonatan Siibak on Rakvere Karmeli Koguduse pastor
with Kommentaare pole

EKB Liidu arendusjuht, Sven-Joonatan Siibak (28), on 26.juulist Rakvere Karmeli Koguduse teine pastor, kes pastor Gunnar Kotieseni kõrval teenima asus. Ordineerimisteenistus toimus Virumaal, Vainupea lastelaagris, kuhu kogu kogudus oli kokku tulnud. Lapsedki tõstsid käed (veel …)

Me kuulutame Kristust, mitte ei propageeri kristlust
with Kommentaare pole

Tervitan teid Kristuse koguduse sünnipäeval! Täna me üksnes ei meenuta, mis toimus Nelipühapäeval, vaid me igatseme saada julgustatud nagu nemadki – väega ülalt.
See pole üldse iseenesestmõistetav, et võime Jumala ligiolu nii reaalselt kogeda. Inimesed otsivad jumalikku puudutust – vt läkitust videos: https://youtu.be/T_V9Lox8CcM (veel …)

Naiste piiblikohvik
with Kommentaare pole

Liidu naistetöö jagab oma viimatistest tegemistest:
11.mail salvestasime Viimsi vabakoguduses naiste piiblikohviku “Tema kirglik armastus”, milles jätkasime Ülemlaulu raamatu käsitlemist. Paraku eriolukorrast lähtuvalt seekord ilma külalisteta. Aga see-eest on kõigil Saalomoni kõige kaunima laulu austajatel võimalus saada sellest osa video vahendusel.
(veel …)

Koguduste teenistused veebis
with Kommentaare pole

Jumalateenistused ja muud kirikuga seotud kogunemised on nüüd küll taas (reegleid järgides) lubatud, siiski jätkavad paljud kogudused veebis teenistuste pakkumist. Esialgu võib siin nimekirjas esineda ebatäpsusi, vabandame selle pärast.
(veel …)