Töötegijate päevad „Kogudusest vaimustuses“
with Kommentaare pole

Ootame EKB Liidu koguduste juhte ja juhatuste liikmeid töötegijate päevadele “Kogudusest vaimustuses”!

14.-15.veebruar 2020
KesKus majas Koskla 18, Tallinn.

Eriprogramm koguduste juhatuse liikmetele

Registreerimine hiljemalt 7.veebruariks (veel …)

Kus Jumal tegutseb?!
with Kommentaare pole

“Läki nüüd Petlemma, et näha saada seda, mis on sündinud,” (Lk 2:15) ütlesid karjased üksteisele pärast seda, kui olid kogenud oma elu suurimat elamust, inglite ilmumist keset argitööd.
Kallid sõbrad, liikugem sinna, kus Jumal on tegutsemas. (veel …)

Eesti Kirikute Nõukogu kohtus Vabariigi presidendiga
with Kommentaare pole

Kohtumisel Eesti Vabariigi presidendi, pr Kersti Kaljulaidiga, kõneldi valusatest väljaütlemistest ühiskonnas ning kristlikust armastuse ja lepituse sõnumist. President tunnustas eesti kirikute omavahelist koostööd ning kirikute tegevust alarahastatud sotsiaalsüsteemis. Samas kirikute esindajad palusid presidendil oma rahvusvahelisi võimalusi kasutada tagakiusatud kristlaste eest seismiseks.

Kirikujuhid kohtusid peaministriga
with Kommentaare pole

Eestis ei ole riigikirikut, kuid on hea koostöö riigi ja kirikute ning koguduste liitude vahel. Selle üheks väljenduseks on 25.11 toimunud traditsiooniline EKN-i liikmeskirikute esindajate kohtumine peaministriga. (veel …)

Kõrgem Usuteaduslik Seminar jätkab Tallinnas
with Kommentaare pole

Kõrgem Usuteaduslik Seminar, mis 1990. aastast Tartus tegutsenud, avas Tallinnas uued ruumid, kus nüüdsest õppetegevusega jätkatakse. Neljapäeval, 14. novembril osalesid seminari taasavamise 30. juubeli pidustustel hulgaliselt külalisi, kelle hulgas ka haridusminister Mailis Reps, rahvastikuminister Riina Solman ning Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.
(veel …)