Pastorid toetavad üksteist
with Kommentaare pole

Liidu vanematekogu kahepäevase väljasõidu eesmärk oli arendada usalduslikke suhteid pastorite vahel. EKB Liidu piirkondade vanemate üheks tööülesandeks on oma piirkonna pastorite toetamine. (veel …)

Septembris alustab uus piiblikool
with Kommentaare pole

14. septemril alustab Tallinnas praktiline piiblikool “Sõna vägi”. Piiblikool toimub 8 laupäeval (2 neist on reede õhtu-laupäeva õhtu) ja kooli on oodatud meeskonnad kogudustest aga ka üksikisikud. Miks mitte tulla näiteks koos mõne oma juhendatavaga. Kooli läbinu saab ülevaate Piiblist, selle läbivatest teemadest ja omandab oskuse ise Piiblit uurida ja ka teisi selles juhatada (nt kodugrupis). (veel …)

Seminari uue õppeaasta algus
with Kommentaare pole

25. augustil sai avapaugu Seminari uus õppeaasta. Traditsiooniliselt toimus avaaktus Viljandi Baptistikiriku pühapäevasel jumalateenistusel.
Saime tutvuda uute tudengitega, keda kolmeteistkümnest oli kohal 10.

(veel …)

Pastorite pojad võidutsesid
with Kommentaare pole

Pastoriperede laagris toimunud traditsioonilise isade-poegade vahelise jalgpallimatši võitsid pojad. Siiski ei rikkunud see pastorite-isade tuju. Vastupidi, tunti rõõmu järgmise põlvkonnaga koosolemisest.
23.ja 24. augustil toimunud laagrisse oli tulnud üle 70 pastoripere liikme. (veel …)

Koostöö Whittieri kogudusega jätkub
with Kommentaare pole

Juulikuu lõpus külastas EKB Liitu Whittieri (WACC) koguduse 15-liikmeline delegatsioon.
Koostöö Kalifornias tegutseva kogudusega ulatub 20 aasta taha (veel …)

Suvefestivali avas peaminister
with Kommentaare pole

Keilas toimuva suvefestivali “Kõige tähtsam” avas peaminister Jüri Ratas, kes saabus festivalile koos oma isa Rein Ratasega. Peaminister kõneles baptistide suurkujust, misjonärist vangide ja pidalitõbiste keskel, Adam Podinist, (veel …)