KUS uudised

Vaatlusi ja välgatusi

Ilmunud on Seminari õppejõu Toivo Pilli uus raamat. Selles on toredad lühimõtisklused koos Päivi Paltsi ilusate mustvalgete piltidega. Pealkirjad on näiteks: „Suudlus ja surm“, „Uskudes

Sõbralt Sõbrale

Kogume lastele jalanõusid

Tegutseme selle nimel, et saata välja teine abisaadetis otse Ukrainasse kohalike koguduste võrgustikule, kes ühiselt tegelevad iga päev Lutskis ja teistes Lääne-Ukraina linnades aidates põgenikke. Teise koorma saadame välja 17. mail.

Saime nimekirja asjadest, mida kõige rohkem vaja läheb ning teise reka abisaadetisega välja saatmiseks vajame veel:

UUSI VÕI UUEVÄÄRSEID LASTE KEVADSUVISEID JALANÕUSID (jalanõusid kogume 2-18-aastastele lastele). Annetusi võtame vastu 10. maini nendes kauplustes:

Sõbralt Sõbrale Keila

TALLINNAS

Sõbralt Sõbrale Balti Jaam
Sõbralt Sõbrale Magistrali keskus
Sõbralt Sõbrale Mustamäe

TARTUS

Sõbralt Sõbrale Jõe keskus
Sõbralt Sõbrale Annelinn
Sõbralt Sõbrale Aardla

JALANÕUDE SOETAMIST ON VÕIMALIK TOETADA KA FINANTSILISELT:

Saaja: Sihtasutus Sõbralt Sõbrale
Arveldusarve: EE742200221024680175 (Swedbank IBAN)
Selgitus: Ukraina toetuseks (jalanõud)

Lisainfo: ukraina@sobraltsobrale.ee

KUS uudised

Seminar kutsub õppima!

Kohtumiste koht KUS Seminari üliõpilaste meelest on parim osa õppimisest kaasõpilased. Kogukond, kus üksteist tundma õpitakse õpetab paljut: erimeelsuste ärakuulamist, ühisosa otsimist, üksteise eest palvetamist

Sõbralt Sõbrale

Ülestõusmispühade lahtiolekud

Sõbralt Sõbrale kaupluste lahtiolekuajad ülestõusmispühadel.

Tallinn, Balti Jaam          10-19
Tallinn, Magistral             10-20

Kõik teised Sõbralt Sõbrale kauplused on suletud.

Teekäija uudised

Märtsikuu Teekäija

Ajakiri Teekäija: SISUKORD  TV7 muutuste tuules Helina-Diana Helmdorf Pühakirja õppimine koos Seminari abimaterjalidega Janek Järveots Vaata KUSi õppematerjalie – loe ja aruta! Peeter Tamm Issand

Kogudused.ee uudised

Viru Vangla otsib kaplanit

Sinu tööülesanne on läbi viia oma usutunnistuse järgseid usulisi tegevusi ja talitusi ning hingehoidlikke vestlusi. Läbi erinevate programmide annad kaaluka panuse kinnipeetavate taasühiskonnastamise protsessi.