Eikla Priikogudus

Piirkond: Saaremaa Aadress: Eikla, 93884 Saaremaa Telefon: +372 5341 8915 E-post: eikla@kogudused.ee Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor: Anatoli Mets Registrikood: 80207040 Arvelduskonto: EE972200221025585062

Loe edasi »
Kogudused

Oleviste Kogudus

Piirkond: Oleviste Aadress: Lai 50, 10133 Tallinn Telefon: +372 641 2241 E-post: oleviste@kogudused.ee Koduleht: oleviste.ee Jumalateenistus: Pühapäev 10.00 ja 12.00, neljapäev 18.30, reede 18.30 Vanempastor/juhatuse

Loe edasi »

Vormsi Rälby Baptisti Kogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Rälby, Vormsi, 91301 Läänemaa Telefon: +372 653 0079 E-post: vormsi@kogudused.ee Jumalateenistus: Ainult kokkuleppel, pühapäev 11.00 Pastor: Margus Einlo Registrikood: 80212963 Arvelduskonto: EE632200001120111797

Loe edasi »

Sutlepa Baptisti Kogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Sutlepa, 91230 Läänemaa Telefon: +372 506 4428 E-post: sutlepa@kogudused.ee Jumalateenistus: I, III ja V pühapäev 13.00 Pastor: Toomas Vallimäe Registrikood: 80205331 Arvelduskonto:

Loe edasi »

Ridala Baptisti Kogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Vilkla, 90428 Läänemaa Telefon: +372 5330 2935 E-post: ridala@kogudused.ee Koduleht: ridalakogudus.ee Jumalateenistus: Pühapäev 11.30 Juhatuse esimees: Ethel Suurküla Registrikood: 80205453 Arvelduskonto: EE951010602003963008,

Loe edasi »

Lihula Baptistikogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Uus 11, 90302 Lihula Telefon: +372 5671 8644 E-post: lihula@kogudused.ee Jumalateenistus: pühapäev 12.00 Juhatuse esimees: Viivika Vahter Registrikood: 80213141 Arvelduskonto: EE352200221049191128

Loe edasi »